LICA Servis Grand Prix RS Team

LICA Servis Grand Prix RS Team – Preteky s kvalitnou organizáciou, v príjemnom prostredí, s kvalitným kolbiskom. Počasie sa ako tak držalo ale v nedeľu sa spustil hustý dážď, to však neovplyvnilo výborné výsledky športových dvojíc. Za Sláviu UVLF Košice štartovali traja jazdci – J. Sopková, I. Martinčeková, M. Bulík. V sobotňajšej súťaži Skok mohutnosti, ktorá bola zaujímavá pre divákov sa darilo našej dvojici M. Bulík na koni Richie Rich, kde skončili druhí po prekonaní múru s výškou 185 cm.

carpatia

kurz kinesiotapingu

V dňoch 8.-9.8.2015  pozývame všetkých nadšencov koní na kurz kinesiotapingu ! Prinášame Vám možnosť zlepšiť kvalitu tréningu, športových výkonov a regenerácie Vašich koní aj ľudských zverencov. Info o metóde, náplni kurzov, registrácii na maili: stanislava.katrinakova@gmail.com Je možné vybrať si z 2 kurzov. Platí sa 210€ za celý víkend = Taping ľudí aj koní; 150€ iba za nedeľu= Taping koní.  V cene sú aj skriptá a všetok materiál (tejpy). Kurz je zakončený praktickou skúškou a certifikátom. Prihlásiť sa je potrebné cez  mail prihláškou, ktorú posielame na vyžiadanie. Je vhodné doniesť si nožnice a pohodlné oblečenie. Prihlásiť sa a poslať zálohu za kurz, t.j. 60€ je potrebné do konca tohto júla.
tejp

Letné preteky – Cena TJ Slávia UVLF

Pozývame Vás na letné parkúrové preteky, ktoré sa uskutočnia 1.8. na jazdeckom areáli UVLF od 10:00. Na programe sú 4 súťaže od 90 cm do 120 cm. Tešíme sa na Vašu účasť, vstup pre divákov je zadarmo 🙂 Jazdcov upozorňujeme na nevyhnutnosť ešte pred vyložením koní preukázať sa vyšetrením na infekčnú anémiu koní nie starším ako 30 dní a u koní, ktoré boli v Maďarsku prípadne sú z Maďarska, nie starším ako 14 dní ! Ďakujeme za pochopenie.
ROZPIS: https://drive.google.com/file/d/0B9djid7TvjngSkVoUFRCY1dmREhlZUlsbFRqMWQtcUVLTW9j/view?pli=1